سامانه انجمن های علمی

دارای مجوز وزارت علوم تحقیقات و فناوری

انجمن مهندسی مالی ایران

اين انجمن، به عنوان انجمن تخصصي در حوزه مهندسی مالی، اهداف متعددی از قبیل گسترش، پيشبرد ، ارتقاي علمي و توسعه کيفي متخصصين و همچنین بهبود بخشيدن به امور آموزشي و پژوهشي دراين زمينه را با بهره گيري از توان و قابليت دانشجويان و فارغ التحصيلان رشته هاي  مالي، مدیریت سرمایه گذاری،  مديريت، اقتصاد، رياضيات کاربردي تحقيق در عمليات، فناوري اطلاعات، روانشناسي و علوم رفتاري، حسابداری، حسابرسي، و رشته هاي وابسته به عنوان واجدين شرايط عضويت ، در دستور کار خود قرار داده است. 

به‌ منظور گسترش و پيشبرد و ارتقاي علمي، توسعه دانش مالي و توسعه كيفي نيروهاي متخصص و بهبود بخشيدن به امور آموزشي و پژوهشي در زمينه‌ مهندسی مالی ، انجمن علمی مهندسی مالی  با مجوز شماره 144/3 مورخ 16/1/1390 کمیسیون انجمن های علمی ایران، وزارت علوم تحقیقات و فناوری تاسیس گردید.

علاقمندان به عضویت در انجمن شامل دانشجویان و كليه افرادي كه

حداقل داراي درجه كارشناسي در رشته های مالی، مدیریت سرمایه گذاری، اقتصاد، مهندسی مالی، حسابداری، مهندسی صنایع، مدیریت، فناوری اطلاعات و نرم افزار،  تحقیق در عملیات، ریاضیات کاربردی میباشند.

جهت ثبت نام، می توانند از طریق بخش عضویت در انجمن همین وب سایت، اقدام نمایند.

 

  • وظايف و فعاليتها

 

– انجام تحقيقات علمي و فرهنگي در سطح ملي و بين‌المللي با محققان و متخصصاني که به گونه اي  با علم مهندسی مالی سرو کار دارند.
– همكاري با نهادهاي اجرايي، علمي و پژوهشي درزمينه  ارزيابي و بازنگري و اجراي طرح‌ها و برنامه‌هاي مربوط به امور آموزش و پژوهش در زمینه علمی.
– ترغيب و تشويق پژوهشگران و تجليل از محققان و استادان ممتاز.
– ارائه خدمات آموزشي و پژوهشي و فني.
– برگزاري گردهمايي‌هاي علمي در سطح ملي، منطقه‌اي و بين‌المللي.
– انتشار كتب و نشريات علمي.

لینک ورود به سامانه فصلنامه بین المللی

International Journal of Finance and Managerial Accounting (IJFMA)

آدرس تلگرام انجمن

anjomanMH@